.

.

Одлична цена
Led Светилка 9W Надворешен Ѕид Светилка 9W Led Светло IP54 Алуминиумски Ѕиден Sconce Триаголник форма LED Ѕид Светилка Тела

Led Светилка 9W Надворешен Ѕид Светилка 9W Led Светло IP54 Алуминиумски Ѕиден Sconce Триаголник форма LED Ѕид Светилка

DEN 6720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
MUCHTING
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Извор На Светлина:
LED
Број На Модел На:
01
Diffuser:
Алуминиум легура
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Надворешниот Ѕид Светилки
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Производи во категоријата
DEN 936.00 -80 %