.

.

Одлична цена
E JUE SHUNG Црна Чипка Долги Ракави, Мајката на Невестата Фустани 2017 Сирена Вечерни Фустани Долг Формално Фустани облека де соаре

E JUE SHUNG Црна Чипка Долги Ракави, Мајката на Невестата Фустани 2017 Сирена Вечерни Фустани Долг Формално Фустани

DEN 3117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
89982
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
E JUE SHUNG
Производи во категоријата