.

.

Одлична цена
Нов Далечински Управувач за DENON DVD систем за домашно Кино AV Приемник за Системот за РК-1115 DT-390XP AVR591 AVR-390 AVR-391 AVR-1312

Нов Далечински Управувач за DENON DVD систем за домашно Кино AV Приемник за Системот за РК-1115 DT-390XP AVR591 AVR-390

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Младите
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
РК-1115
Пакет:
Yes
Канал:
3
Фреквенција:
433 MHz
Боја:
Црна
Материјал:
ABS
is_customized:
yes
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
ГУАНГЖУ , Кина (Копно)
Производи во категоријата