.

.

Одлична цена
Вила цврсто дрво антички телефон Европската телефон во собата да се врати назад на телефонот дома мода фиксна канцеларија

Вила цврсто дрво антички телефон Европската телефон во собата да се врати назад на телефонот дома мода фиксна канцеларија

DEN 3163.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
модели:
A
8306 телефон категорија:
Јаже телефон
Објектот нема:
8306
Боја Класификација:
Нормално верзија (телефон), раце
Стил:
Античкиот/процес/античкиот телефон
Поставени начин:
Некој тип
Производи во категоријата