.

.

Одлична цена
14pcs Свадба Торта Декоративен Занает Машина Фондан Тесто Гравирање Алатки Цвет Пластични Моделирање Алатки Sugarcraft Глина Колекции

14pcs Свадба Торта Декоративен Занает Машина Фондан Тесто Гравирање Алатки Цвет Пластични Моделирање Алатки Sugarcraft

DEN 35.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
Торта резба производство
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Десерт Алатки
Десерт Алатки Тип:
Торта резба производство
Име:
Торта резба постави алатка
Важат за:
Торта фондан моделирање скулптурата
Предности:
Лесно да се чисти материјал безбедноста
Материјал:
Пластични
број:
Вкупно 14pcs
Производи во категоријата
DEN 936.00 -62 %