.

.

Одлична цена
Tcart PY21W BAU15S turnlight со светилки drl За Mazda 5 2004-2017 Дење Работи Lights& Пред се Претвори Сигнал светлина на сите во еден

Tcart PY21W BAU15S turnlight со светилки drl За Mazda 5 2004-2017 Дење Работи Lights& Пред се Претвори Сигнал светлина

DEN 946.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела
5-Година:
2006,2014,2007,2010,2009,2013,2008,2015,2012
Интерфејс Тип:
BAU15S
Wattage:
20
Бренд Име:
Tcart
Објектот Тежина:
0.4kg
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Име На Модел:
1156/BAU15S/PY21W
Mazda Модел:
5
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Напон:
12V
Lumens:
1000
боја:
бела црвена сина iceblue килибар розова боја се виолетови
Функција:
се сврти и светилки drl светлина
чашката:
1156/BAU15S/PY21W
LM:
1000lm
Напон:
12V
Автомобил модел:
За 5
Година:
2004-2017
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Производи во категоријата