.

.

Одлична цена
Секси пред рака кул ракавици 15cm високи потпетици женски сандали Невообичаено Висока Пета Чевли мода 6 инчен високи чизми

Секси пред рака кул ракавици 15cm високи потпетици женски сандали Невообичаено Висока Пета Чевли мода 6 инчен високи

DEN 1920.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Број На Модел На:
Висока Пета Чевли
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Тока
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Сезоната:
Пролет/Есен
Модел:
C-068
Со висок :
15cm
Водоотпорен Тајван:
5cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Производи во категоријата