.

.

Одлична цена
Најлон водоотпорен материјал жените чанта една рака торба мода жените гласник кеси

Најлон водоотпорен материјал жените чанта една рака торба мода жените гласник кеси

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
2618
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Бостон
Обвивка Материјал:
Памук
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
3millhands
Главен Материјал:
Oxford
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Декорација:
Синџири
Големина:
Должина 50cm*ширина* 14cm*висина 31cm
Производи во категоријата
DEN 936.00 -36 %