.

.

Одлична цена
10 парчиња Hepa Филтер Додаток За iRobot Roomba 800 900 Серија 870 880 980 Вакуум Роботи Замени на Делови +1 Браник Лента

10 парчиња Hepa Филтер Додаток За iRobot Roomba 800 900 Серија 870 880 980 Вакуум Роботи Замени на Делови +1 Браник

DEN 495.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
За iRobot Roomba 800 900 Серија
Бренд Име:
yijia
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
За iRobot Roomba 800 900 Серија
Тип:
Правосмукалка Hepa Филтри
Compatiable со:
за irobot roomba 800 900series Грамада филтри
Број На Модел На:
за Roomba 800 900series 870 880 980
Поддршка:
Пад на превозот
Стоковните:
Замена на делови hepa филтер за irobot
Функција:
за irobot roomba 870 880 980 hepa филтри
Функција:
Фабрика цена + Висок Квалитет + на Нови
Количина:
10 парчиња филтри за Irobot roomba 800 900series
Производи во категоријата
DEN 936.00 -70 %