.

.

Одлична цена
ULT-НАЈДОБРИ Мини САС 36Pin (SFF-8087) Домаќин Машки да 4x САС 29 (SFF-8482) Целна женски со 4pin Моќ Кабел 1m

ULT-НАЈДОБРИ Мини САС 36Pin (SFF-8087) Домаќин Машки да 4x САС 29 (SFF-8482) Целна женски со 4pin Моќ Кабел 1m

DEN 413.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
1M
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Тип:
SCSI Кабли
Број На Модел На:
САС 32Pin (SFF-8482) кабел
боја:
Црвена
Должина:
1M
Функција:
за Домаќин или Контролор
Конектор 1:
Мини САС CableSFF-8087 Домаќин
конектор 2:
4x САС 29 (SFF-8482) Целна
функција 1:
Хард Диск Fanout Податоци На Серверот Рација Кабел
Карактеристика 2:
мини сас SFF-8087 да SFF-8482
функција 3:
САС 32Pin (SFF-8482) кабел
карактеристика 4:
мини сас кабел со 4pin sata power
Карактеристика 5:
мини сас кабел 1m
Производи во категоријата
DEN 936.00 -80 %