.

.

Одлична цена
Дрвото на Животот Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Накит За Жените 2018 Нова Алка Хривнија Накит pulseras де acero inoxidable B61175

Дрвото на Животот Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Накит За Жените 2018 Нова Алка Хривнија Накит pulseras де acero

DEN 88.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
позлата:
Злато-боја
Број На Модел На:
B61175
Бренд Име:
AFAWA
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Стил:
Дрвото на Животот Алки Нараквици
хривнија накит:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици Жени
закачам:
Луксузна Шупливи Голема Алка Жени
боја:
златна алка манжетната
луксузна хривнија:
Врвен Квалитет Нараквици
Нараквици Алки:
нерѓосувачки челик закачам хривнија
Нараквици:
Нерѓосувачки Челик Молитва Шарм алка Накит
закачам:
Злато Боја Молитва Закачам
Тип:
Дрвото на Животот Ткаенината Хривнија Закачам
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Нараквици Алки
Производи во категоријата