.

.

Одлична цена
CNC Алуминиум M20*2.5 Мотоцикл магнетни Гориво Гас МОЌ на МОТОРОТ Масло Капи Резервоарот тенкови Опфаќа ЗА DIAVEL 2011- z800 13-14

CNC Алуминиум M20*2.5 Мотоцикл магнетни Гориво Гас МОЌ на МОТОРОТ Масло Капи Резервоарот тенкови Опфаќа ЗА DIAVEL

DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Aprilia,Триумф,Ducati,Хонда,Kawasaki,Јамаха
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
1.18inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
0.94inch
Објектот Тежина:
25g
Објектот Должина:
0.79inch
Име На Модел:
LK-FB-004
Точка име :
МОЌТА на МОТОРОТ Масло Капа
боја:
сино зелена портокал сиво црна, сребрена
Fitment:
За DUCATI Чудовиште 1200 2014-2016 Чудовиште 1200S 2014-2016eral
МАТЕРИЈА:
Алуминиум
Број На Модел На:
LK-FB-004
објектот пакување:
1 Парче
Fitment4:
ЗА TRIUMPHE DAYTONA 675/675R 09-12 УЛИЦА TRIPLER/УЛИЦА TRIPLER R 0
Производи во категоријата
DEN 936.00 -80 %