.

.

Одлична цена
A54MA30B 30KW/37KW

A54MA30B 30KW/37KW

DEN 4560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
A54MA30B
Број На Модел На:
A54MA30B
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
Стандард
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Места Број:
1
Тип:
одбор
Производи во категоријата
DEN 936.00 -88 %