.

.

Одлична цена
Нов Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Primera Almera Навара 27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01

Нов Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Primera Almera Навара 27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01

DEN 4800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Aefrigerant:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Другиот Дел Број:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Осветленост Дел Број:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Специјални Функции:
AC/ГРЕЕЊЕ ,ЕЛЕКТРИЧНИ климатизација Инсталација
Производителот Дел Број:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
размена на топлина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Земја/Регион на Автомобил Производство:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Површина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Материјал Тип:
ABS/Метал
Објектот Ширина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Објектот Висина:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
Воздушен притисок:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
1:
AC/ГРЕЕЊЕ ,ЕЛЕКТРИЧНИ климатизација Инсталација
3:
Клима компресорот мотори Отпорник
7:
27761-70T03-A084 27150ED70A 70T039B01
8:
Грејач Фан Компресор Отпорник A/C Грејач Компресор Моторни Отпорник
Производи во категоријата
DEN 936.00