.

.

Одлична цена
Santic Велосипед Велосипед Возење Велосипед Лигавче Шорцеви Поместена Спуст Шорцеви Culotes Ciclismo Лето Стил Cuissard Ciclismo Јава Лигавче Шорцеви

Santic Велосипед Велосипед Возење Велосипед Лигавче Шорцеви Поместена Спуст Шорцеви Culotes Ciclismo Лето Стил Cuissard

DEN 1239.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
лигавче шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
Santic
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
M5C05049H
Тип На Објект:
лигавче шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
боја:
Црна
Функција:
Дише,Брз Сува
За:
Триатлон,Велосипедизам
фитинг:
Професионални одговара
Функција:
УВ Заштита
Производи во категоријата
DEN 936.00 -90 %