.

.

Одлична цена
16.6 cm*13.2 cm Срце Љубов Канада Личност Автомобил Стил Налепници Decals Црна/Сребрена S3-5595

16.6 cm*13.2 cm Срце Љубов Канада Личност Автомобил Стил Налепници Decals Црна/Сребрена S3-5595

DEN 45.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
16.6cm
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
13.2cm
Име На Модел:
S3-5595
Бренд Име:
YOJA
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
Производи во категоријата
DEN 936.00 -20 %

DEN 4560.00 -20 %