.

.

Одлична цена
SSEA трговија на Големо НОВИ CPU ВЕНТИЛАТОР За HP комора Г-7-1070US Г-7-1150US Г-7-1310US Г-7-1219WM Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

SSEA трговија на Големо НОВИ CPU ВЕНТИЛАТОР За HP комора Г-7-1070US Г-7-1150US Г-7-1310US Г-7-1219WM Вентилаторот

DEN 198.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Бренд Име:
SSEA
Број На Модел На:
Г-7-1070US Г-7-1150US Г-7-1310US Г-7-1219WM
Тип:
Еден Фанови
Производи во категоријата
DEN 336.00 -90 %