.

.

Одлична цена
220V Електрични ротациони алатка мини вежба променлива брзина на Ротари Променлива Брзина Моќ Алатка

220V Електрични ротациони алатка мини вежба променлива брзина на Ротари Променлива Брзина Моќ Алатка

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
1.1kg
Објектот Висина:
12.5inch
Материјал:
Дрво
Објектот Дијаметар:
1inch
Производ Карактеристики:
Полирање
Објектот Должина:
6inch
Објектот Ширина:
5inch
Број На Модел На:
gh
Тип На Објект:
Име:
смит
is_customized:
Додатоци:
100pcs
Напон:
220v
Фреквенција:
50/60Hz
моќност:
180W
ВРТЕЖИ во минута:
0-3200r/мин
мелење главата кол:
Тип На Единица:
парче
Производи во категоријата
DEN 936.00 -48 %

DEN 336.00 -48 %