.

.

Одлична цена
дијамант пинцети Накит Дијамант Дијамантски Prong Пинцети Пикап Алатки 10pcs/многу

дијамант пинцети Накит Дијамант Дијамантски Prong Пинцети Пикап Алатки 10pcs/многу

DEN 887.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
600g
Број На Модел На:
gh317
Објектот Висина:
12.5inch
Производ Карактеристики:
ги собереш алатка
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
6inch
Објектот Ширина:
5inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Име:
смит
is_customized:
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.600kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
23cm x 15cm x 8cm (9.06in x 5.91in x 3.15in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач
:
//www.aliexpress.com/store/product/250w-mini-magnetic-tumbler-Drum-Pol
Производи во категоријата
DEN 4560.00 -48 %

DEN 336.00 -48 %