.

.

Одлична цена
Тенок Кожа Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Holster За Ulefone Биде Допрете 1 2 3 /Се Про L55 / Моќ Виена Тигар

Тенок Кожа Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Holster За Ulefone Биде Допрете 1 2 3 /Се Про L55

DEN 304.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
кожа
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Гроздобер,Спортски
Функција:
Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
појас торбичка
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
17.5cm*9.2cm*2cm
Компатибилен Бренд:
Ulefone
Производи во категоријата