.

.

Одлична цена
За Nissan Непријателските X-Trail X Трага XTrail 2014 2015 ABS Хром Предни Воздушни Пропустливи Покрие Трим Потпирач Кутија Задните Воздух Опфаќа Пропустливи

За Nissan Непријателските X-Trail X Трага XTrail 2014 2015 ABS Хром Предни Воздушни Пропустливи Покрие Трим Потпирач

DEN 690.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Nissan Непријателските X-Trail X Трага XTrail 2014 Година 2015 Година
Име На Модел:
813131
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
abs хром
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Производи во категоријата
DEN 4560.00 -80 %