.

.

Одлична цена
Брзо Полнење 3.0 Полначот КК 3.0 Автомобил Брз Полнач За iPhone 5S 6S 7 Плус Samsung S8 S8 Плус S6 S7 HUAWEI Edge Xiaomi ASUS LG, HTC

Брзо Полнење 3.0 Полначот КК 3.0 Автомобил Брз Полнач За iPhone 5S 6S 7 Плус Samsung S8 S8 Плус S6 S7 HUAWEI Edge

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
Автомобил Полнач
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,Blackberry,LG,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Apple
USB Порти:
1
Квалитетот сертификација:
CCC
Број На Модел На:
NT6008 КК 3.0 Брзо Полнење
На текст:
5V/2A
Бренд Име:
EYON
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Samsung Адаптивни Брзо Полнење,Qualcomm Брзо Полнење 3.0,Qualcomm Брзо Полнење 2.0
Извор На Енергија:
USB,Автомобил Полесни Слот
Тип:
Автомобил Полнач
Излез:
5V/3А
боја:
бело/црна
На текст:
DC 12v/24v
Излез:
3.65-6.5 V/3А, 6.5-9V/2A,9-12V/1.5 А
Материјал:
PC+ABS
Тип Socket:
Други
Производи во категоријата