.

.

Одлична цена
1pc 51MM Санитарни Заварување Malleable Цевка Фитинзи Директно Унија Coulping ss304 ss316

1pc 51MM Санитарни Заварување Malleable Цевка Фитинзи Директно Унија Coulping ss304 ss316

DEN 629.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
SS304, SS316
Тип:
черупка
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Еднаков
Техника:
Кастинг
Глава Кодот:
Круг
Производи во категоријата
DEN 336.00 -100 %

DEN 4560.00 -100 %