.

.

Одлична цена
FA5640N FA5640 во акции може да се плати СОП-8

FA5640N FA5640 во акции може да се плати СОП-8

DEN 157.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
FA5640N FA5640
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
Тип:
DIY
Примена:
pcb
Електронски Компоненти & Материјали:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Електронски Компоненти & Материјали 2:
Производи во категоријата
DEN 936.00 -90 %

DEN 4560.00 -90 %