.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 7010TH12C-MFC 12V 0.44 НА 66mm 39*39*39mm 12V 0.44 НА 4Wire 4Pin Графичка Картичка VGA Кулер Фан

Бесплатен Превозот 7010TH12C-MFC 12V 0.44 НА 66mm 39*39*39mm 12V 0.44 НА 4Wire 4Pin Графичка Картичка VGA Кулер Фан

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Имајќи:
Топката имајќи
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
7010TH12C-MFC
Примена:
На Графички Картички
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Број На Модел На:
7010TH12C-MFC
Фан Големина:
66mm
Производи во категоријата
DEN 157.44 -90 %

DEN 936.00 -90 %