.

.

Одлична цена
HUACAN Сценско Дијамант Сликарство Крстот Бод Хоби и Занает DIY 5D Дијамант Мозаик Везови Слика на Кристал Дома Декор

HUACAN Сценско Дијамант Сликарство Крстот Бод Хоби и Занает DIY 5D Дијамант Мозаик Везови Слика на Кристал Дома Декор

235.92
DEN 227.00 -4 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
30X20cm Rolled Bag, 40X30cm Rolled Box, 50X40cm Rolled Box, 60X45cm Rolled Box, 70X50cm Rolled Box
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
huacan
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант големина:
2.5x2.5mm
Тема:
дијамант мозаик пејзаж
Стил:
Рачно изработени
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Фабрика Директни
Недовршениот:
да,треба вашиот рачно изработени
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Ткаенина Тип:
Масло clother
мозаик везови:
Шиење Rhinestones
Производи во категоријата