.

.

Одлична цена
9123263 багер бум цилиндар печат за полнење за Hitachi EX300-2

9123263 багер бум цилиндар печат за полнење за Hitachi EX300-2

DEN 3501.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Hitachi цилиндар делови
Гаранција:
3 месеци
MOQ:
2 ПОСТАВУВА
Име:
Hitachi багер бум печат комплет
Дел Број:
9123263
Број На Модел На:
EX300-2
Услуга:
Брза испорака од UPS-от, Fedex, DHL, EMS
Производи во категоријата