.

.

Одлична цена
71011.6121313.3141515.415.61717.317.4Netbook Лаптоп Ракав Кеси Neoprene Мека Патент Таблета Футрола Торба Торбичка

71011.6121313.3141515.415.61717.317.4Netbook Лаптоп Ракав Кеси Neoprene Мека Патент Таблета Футрола Торба Торбичка

DEN 151.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
12, 13, 14, 15, 10 inch, > 17, 7 inch
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Лагер Ракав
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ALL1-NH
Бренд Име:
newplenty
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Печати
Применливи модели:
7 10 12 13 14 15 17
Стил:
Повеќе стилови
Применливи Модели 1:
Компатибилен Со 7 Таблет за 10 12 13 14 15 17 Лаптоп
Функција:
Водоотпорен, Прашина-доказ, Shockproof
Функција:
Мека, Лесно да се носат, Голем капацитет
Применливи модели 2:
За iPad 7.9 за iPad 9.7 за Macbook Air Про само 11,61213.315.4
Тип:
Лаптоп Случај/Ракав
Шаблон Тип:
Печати
ОДГОВАРА ЗА:
За Dell Asus HP Леново Acer Sony 7-17.4
Бесплатен превозот :
Поддршка
статуата:
статуата
Производи во категоријата