.

.

Одлична цена
3 КОМПЈУТЕРИ/SET DIY 5d круг Дијамант Сликарство крстот бод Египет Пирамидите Камила,полн дијамант Везови Мозаик налепници дома декор

3 КОМПЈУТЕРИ/SET DIY 5d круг Дијамант Сликарство крстот бод Египет Пирамидите Камила,полн дијамант Везови Мозаик налепници

DEN 695.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cmx3pcs, 25x30cmx3pcs, 30x40cmx3pcs, 40x52cmx3pcs, 50x65cmx3pcs
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација Семејство и хотел декорација, раѓање
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс
Количина:
Ѕидот Налепници
детали:
Целосна смола круг дијаманти со слика
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Сценско:
Египет Пирамидите Камила
Производи во категоријата
DEN 4560.00 -2 %