.

.

Одлична цена
2088 Мотоцикл Воздух Филтер За Qingqi Suzuki QS110 FD110 QS FD 110 Резервни Делови

2088 Мотоцикл Воздух Филтер За Qingqi Suzuki QS110 FD110 QS FD 110 Резервни Делови

DEN 348.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
QS110
Бренд Име:
2088
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
23cm
Материјал Тип:
хартија/од пластика/метал
Објектот Должина:
25cm
Производи во категоријата
DEN 336.00