.

.

Одлична цена
chensuper Врвот Бренд Поголем Капацитет 3650mAh BT41 Батеријата за Meizu MX4 Про MX4PRO Батерии

chensuper Врвот Бренд Поголем Капацитет 3650mAh BT41 Батеријата за Meizu MX4 Про MX4PRO Батерии

DEN 307.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
chensuper
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Компатибилен Бренд:
Meizu
Производи во категоријата
DEN 4560.00

DEN 936.00