.

.

Одлична цена
висок квалитет ! Се КРИЕШЕ LED фарови HID предните светла Хернија светилка додаток производи случај за Паметни Автомобил стил

висок квалитет ! Се КРИЕШЕ LED фарови HID предните светла Хернија светилка додаток производи случај за Паметни Автомобил

DEN 23952.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
2 парчиња
Температура На Боја:
3000K, 4300K, 6000K, 8000K
Име На Модел:
SMART
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Дијаметар:
70inch
Леќа:
Вклучени
Ксенон Светлина Тип:
Сет
Година:
2011-2017
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Автомобил модел:
SMART
Производи во категоријата
DEN 936.00 -86 %

DEN 157.44 -86 %