.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 4pcs Карбонски влакна банана 24K Злато Позлатен Карбонски влакна Банана 4MM банана за HIFI звучник кабел

Бесплатен превозот 4pcs Карбонски влакна банана 24K Злато Позлатен Карбонски влакна Банана 4MM банана за HIFI звучник

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
банана приклучок
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
15A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Примена:
hifi
Примена:
Станбени / Општа Намена
Количина:
4pcs
Тип:
банана приклучок
Производи во категоријата