.

.

Одлична цена
GREENHOW Висок Квалитет на Риба Шема Јапонски Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Етикета Налепница За Подарок 8116

GREENHOW Висок Квалитет на Риба Шема Јапонски Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Етикета Налепница

DEN 26.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
селотејп
Бренд Име:
GREENHOW
Број На Модел На:
8116
Селотејп Тип:
washi лента
Големина:
15mm *10m
Материјал:
Хартија
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Производи во категоријата
DEN 336.00