.

.

Одлична цена
Екран Заштитник Филм За LG Перо 2 Плус Анти-Нула Целосна Coverge Пред Фолија За LG Перо 2 Плус 2.5 D Закривен Екран 0.26 mm

Екран Заштитник Филм За LG Перо 2 Плус Анти-Нула Целосна Coverge Пред Фолија За LG Перо 2 Плус 2.5 D Закривен Екран

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Транспарентен Калено Стакло Flim
Одговара:
За LG Перо 2 Плус
Стил:
2.5 D Криви Edge / Висока Јачина / High-Definition
Функција:
Нула Доказ / Лесно да се Инсталира / Ултра-тенок
Материјал:
калено стакло
квалитет:
А+++++
Дебелина:
0.26 mm
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Количина:
Два компјутери/многу
Со Подарок:
Чиста крпа натопена со алкохол
Производи во категоријата