.

.

Одлична цена
Може да се скрие линија Таблета ѕид Ipad безбедност заклучување на екранот стојат носителот заградата киоск за анти-кражба за iPad ер/air2/Pro 9.7

Може да се скрие линија Таблета ѕид Ipad безбедност заклучување на екранот стојат носителот заградата киоск за анти-кражба

DEN 1320.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Лозинката Тастатура:
No
Видео Интерфејс:
No
Број На Модел На:
TLS053
Зона Број:
1
Наоружува Тип:
Лозинката Тастатура
Екранот:
No
Бренд Име:
HeyShow
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Големина:
iPad air/air2/Pro 9.7
моќност:
Никој
Алармот Тип:
Алармот
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Производот:
Таблета ѕид Ipad безбедност заклучување на екранот стојат заградата киоск
Материјал:
Алуминиум легура
база:
Плоштад
боја:
Сребрена како слик покажа
Употреба:
Безбедност на екранот за iPad ер/air2/Pro 9.7
Таблета безбедност носителот инсталирате:
Завртка на ѕид
логото:
Може да се прилагоди во голема количина
Пазарот:
Светот
Производи во категоријата