.

.

Одлична цена
10pcs/многу CA-233 Универзална 32-60 инчен LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото постојан струја бустер одбор 55-255V излез постојан струја одбор

10pcs/многу CA-233 Универзална 32-60 инчен LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото постојан струја бустер одбор 55-255V излез постојан

DEN 1272.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
creatall
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
CA-233
Пакет:
No
Производи во категоријата
DEN 157.44 -80 %

DEN 4560.00 -80 %