.

.

Одлична цена
2018 Лето човек тим зелена црвена велосипедизам џерси Брз Сува велосипед облека велосипед носат ropa ciclismo maillot Дише Кратко sleeve

2018 Лето човек тим зелена црвена велосипедизам џерси Брз Сува велосипед облека велосипед носат ropa ciclismo maillot

DEN 474.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
ДИНГ-013
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено,Ензим Изми
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Производи во категоријата
DEN 4560.00 -40 %