.

.

Одлична цена
СРЕЌА Led Сијалица Dimmable E27 2W 4W 6W 8W E14 Led Свеќа Сијалица Гроздобер Lumiled Стакло Светилки со Вжарено светлина За Лустерот Осветлување

СРЕЌА Led Сијалица Dimmable E27 2W 4W 6W 8W E14 Led Свеќа Сијалица Гроздобер Lumiled Стакло Светилки со Вжарено светлина

DEN 39.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
2W, 4W, 6W, 8W
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
боја:
Ладна Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
AC220V
Зрак Агол(°):
360°
Бренд Име:
LUCKYLED
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Моќ Толеранција:
3%
Просечен Живот (часот):
50000
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
База Тип:
E27
Обликот:
Свет
Должина:
98mm /107mm / 140mm
Напон:
AC220V / AC110V
Led Сијалица Тип:
Свеќа Сијалица
Led Сијалица Тип.:
Led Сијалица / Edsion Сијалица / Led Сијалица Со Вжарено
Материјал:
Стакло
Модел:
C35 / A60 / ST64
Wattage:
2W / 4W / 6W / 8W
Поддршка Dimmer:
Yes
Повод:
Спална соба ; Канцеларија, хотел, кафе продавница
Производи во категоријата
DEN 157.44 -21 %