.

.

Одлична цена
51mm пред крајот DB Убиец на Издувните гасови Пригушувач DB убиец Silencer За Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX9R NINJA300 KTM DUKE 390 250 Tamx500

51mm пред крајот DB Убиец на Издувните гасови Пригушувач DB убиец Silencer За Kawasaki ZX6R ZX7R ZX10R ZX9R NINJA300

DEN 579.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
DF-EP-041
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
46.3m
Објектот Висина:
46.3cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
22.3inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувни цевки пригушувач
Motobike Направи:
Универзална
is_coustomized:
Yes
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Fitment:
за kawasaki
Производи во категоријата
DEN 336.00