.

.

Одлична цена
Taekwondo Ракавици Борба против Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard СТП Кожа Фитнес Боксерски Ракавици

Taekwondo Ракавици Борба против Рака Заштитник WTF Одобрени Боречки Вештини и Спортови Рака Guard СТП Кожа Фитнес

DEN 273.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Стп кожа+најлон
is_customized:
Yes
Применливи Луѓе:
Машки
Број На Модел На:
GP105
Бренд Име:
GINGPAI СПОРТ
Тежина:
about 150g
боја:
Бела
Големина:
XS/S/M/L/XL
Пол:
Машки/Женски
Производи во категоријата