.

.

Одлична цена
20PCS/МНОГУ IRFZ44N IRFZ44 МОЌ MOSFET 49A 55V ДА-220

20PCS/МНОГУ IRFZ44N IRFZ44 МОЌ MOSFET 49A 55V ДА-220

DEN 76.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Бренд Име:
BUW
Производи во категоријата
DEN 4560.00 -90 %