.

.

Одлична цена
Оригиналниот Вистински ЗА DELL ЗА Alienware 13 M13X SATA 2.5 Хард Диск HDD Конектор Кабел 1P0XW 01P0XW CN-01P0XW DC02C008L00

Оригиналниот Вистински ЗА DELL ЗА Alienware 13 M13X SATA 2.5 Хард Диск HDD Конектор Кабел 1P0XW 01P0XW CN-01P0XW

DEN 396.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
M13X
Бренд Име:
ASDFGHJK
Производи во категоријата
DEN 336.00