.

.

Одлична цена
MeMolissa Луксузни кошула Сребрен Лист Плоштадот cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoaduras Накит

MeMolissa Луксузни кошула Сребрен Лист Плоштадот cufflink за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок

DEN 54.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Број На Модел На:
CM-514
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
MEMOLISSA
Функција:
Плоштад
боја:
сребро позлатен
Пол:
човек
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум/Бизнис
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучувајќи:
Само запечатување OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
фабрика:
Yes
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
фабрика директни:
Yes
Производи во категоријата