.

.

Одлична цена
50pcs 16.2x9x8cm kraft Мус Рака торта кутија хартија кутија подарок пакување, кутии божиќ подарок кеси и кутии за свадба Накит

50pcs 16.2x9x8cm kraft Мус Рака торта кутија хартија кутија подарок пакување, кутии божиќ подарок кеси и кутии за

DEN 235.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
kraft хартија подарок кутија
Големина:
50pcs
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
16.2cm
Број На Модел На:
16.2x9x8cm
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
kraft хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Производи во категоријата
DEN 336.00 -4 %

DEN 4560.00 -4 %