.

.

Одлична цена
Најпродаван Мода Козметика, Шминка Организатор Кутија Шупливи Зголеми Цвет Складирање Кутија Метал Пенкало, Молив Првенство Држачот за Маса Организатор

Најпродаван Мода Козметика, Шминка Организатор Кутија Шупливи Зголеми Цвет Складирање Кутија Метал Пенкало, Молив

DEN 56.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
БУ-Bauty
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
JJ1929-01
Големина:
approx 8*8*10cm
Количина:
1pc
Рачка Материјал:
Метал
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Тип На Објект:
Козметика, Шминка Организатор Кутија
боја:
6 бои за избор
Обликот:
Круг
Производи во категоријата
DEN 157.44 -75 %

DEN 4560.00 -75 %

DEN 76.32 -75 %