.

.

Одлична цена
Калено Стакло За iPhone Телефон 7 8 Екран Заштитник Заштитна Фолија За iPhone8 7 Телефонот Cristal Филмот Маска За iPhone Phone7

Калено Стакло За iPhone Телефон 7 8 Екран Заштитник Заштитна Фолија За iPhone8 7 Телефонот Cristal Филмот Маска За

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8,iPhone 7
Пакет:
No
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Телефон:
За Екран Заштитник Стакло Филм
Функции:
Јасно & Transparence 98%,Експлозија Доказ Стакло Покрие Филм
Користат за :
Мобилен Телефон,Мобилен Телефон ,Мобилен Телефон
Име:
Калено Стакло Екран Заштитник,Калено Стакло Покрие Филм,
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm /2.5 D Граница Круг Агол
Пакетот Вклучува:
Калено Стакло Филм, Со Чистење Колекции,Алкохол Чисто Платно
Состојба:
100% Сосема Нов Калено Стакло,За 10g
Стил:
Висок Квалитет Ултра Тенок Светло Екран Заштитен Филм Телефонот Cristal Филм
Функција:
Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance, Анти-зрачење
Одговара на Моделот:
За iPhone Телефон 7 8
Производи во категоријата
DEN 336.00 -91 %

DEN 76.32 -91 %