.

.

Одлична цена
5D Diy Дијамант Везови Сликарство Купот Торти Мушка Модели Целосна Вежба Rhinestones Плоштад Мозаик Кристал Крстот Бод Везана

5D Diy Дијамант Везови Сликарство Купот Торти Мушка Модели Целосна Вежба Rhinestones Плоштад Мозаик Кристал Крстот

DEN 151.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20cm x 20cm, 30cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 50cm, 60cm x 60cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата
DEN 336.00 -50 %

DEN 340.08 -50 %