.

.

Одлична цена
2 парчиња 16mm-16mm Двојно Ferrule Цевка Директно Компресија Фитинг Спојка СВ Цевка Конектор не ' Рѓосувачки Челик 304

2 парчиња 16mm-16mm Двојно Ferrule Цевка Директно Компресија Фитинг Спојка СВ Цевка Конектор не ' Рѓосувачки Челик

DEN 333.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
16-16
Тип:
Приклучоци
Производи во категоријата
DEN 340.08