.

.

Одлична цена
година Најновите Joying ОЕМ USB Подигнат Жици Кабел Адаптер За Тојота Автомобил Стерео Радио Главата Единица се Задржи Оригиналната USB Функцијата

година Најновите Joying ОЕМ USB Подигнат Жици Кабел Адаптер За Тојота Автомобил Стерео Радио Главата Единица

DEN 1127.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
Никој
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Специјални Функции:
ЗАДРЖИ ОРИГИНАЛНАТА USB ФУНКЦИЈАТА
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
Т-USB
Бренд Име:
JOYING
Автомобил Направи:
Тојота
Производи во категоријата
DEN 76.32